Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Олександр Ніколайчук
(Акіро)

ПРО ВИКЛАДАЧА

Олександр Ніколайчук,

Засновник курсів професійного росту для масажистів COURSE PLUS. Сертифікований СПА майстер Вищої Категорії. Спеціаліст IASTM Терапії. Серед цього напрямку став відомим на всю Україну та за межами, завдяки масажу Body Blade Massage – Концепція корекції фігури в IASTM терапії. Автор та викладач техніки Face Blade Massage – масаж обличчя, ліфтинг та релакс інструментальний масаж на основі IASTM терапії.

У 2020 створив власну марку блейдів AkiroBlade для інструментальної мобілізації м’яких тканин.

У 2021 році поринув у сферу жіночого здоров’я та створив унікальну техніку Жіночого масажу, який ефективно вирішує проблеми жіночого здоров’я від болей підчас місячних до лікування безпліддя – Woman Healing Massage.

Олександр також є співзасновником та директором фестивалю Massage Art Fest, який увійшов в ТОП масажних подій України. Таких фестивалів вже пройшло 4, на яких збираються масажисти зі всіє країни та діляться досвідом з іншими. В рамках фестивалю пройшли 4 Чемпіоната з Масажу, де Олександр виступав у ролі головного судді.

Олександр Ніколайчук створює масажні конференції, форуми з жіночого здоров’я, прямі ефіри, проводить онлайн та офлайн навчання. Серед авторських курсів також: “Корекція бюсту та зоні декольте”, “СПА Майстер +”, “Психокорекція”,”Періорбітальний масаж”.

Є бренд-тренером таких косметичних марок як MASSENA та ESTHEMAX.

Олександр родом з міста Рівне та більшу частину життя живе у Києві.

Навчальні курси викладача

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів