Course Plus

Офлайн навчання з масажу

Курс Корекція бюсту і зони декольте

Комплексна LUX терапія відновлення бюсту, СПА процедури + IASTM терапія

Офлайн навчання

ПРО КУРС
Корекція бюсту та зони декольте

Масаж бюсту підтягує і омолоджує груди, знижує шанс розвитку раку молочної залози, стимулює притік крові і норомалізує вироблення жіночик гормонів, повертає втрачений розмір бюсту, позбавляє від стресу.

Зона декольте є дуже важливою для жінки, однак мало хто приділяє увагу  догляду за нею. Ми навчаємо комплексному підходу до догляду за здоров’ям молочних залоз і зоною  декольте. Обіцяємо, що Ваші клієнтки будуть у захваті!

Особливість
Курсу

На навчанні ми розберемо косметику, яку ви не знаєте як застосовувати та створимо ідеальний СПА комплекс, який ви змоежете представити як LUX процедуру в своєму прайсі. А також всі етапи навчання ми відпрацьовуємо один на одному, можете уявити цей СПА день.

програма Курсу
Покази до процедури
Викладач Курсу

Олександр Ніколайчук

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Спеціаліст IASTM терапії. Масажист-практик. Спікер та викладач числених конференцій та майстер-класів. Засновник масажного фестивалю Massage Art Fest (ТОП-5 масажних подій України). Головний суддя Чемпіонату з масажу MAF. ТОП-100 кращих масажистів України.

Реєстрація на Курс

Курс "Корекція бюсту та зони декольте"

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

Реєстрація
КОРЕКЦІЯ БЮСТУ ТА ЗОНИ ДКОЛЬТЕ

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!

Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!