Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Практичний курс

SMART Therapy Module 2.
Курс для продвинутих

* Натисніть “Записатись в групу” та оберіть “навчання і групі”, щоб побачити на які дати та міста є вільні місця в групі

детальніше про техніку

Практичний курс з другого рівня техніки SMART Therapy "для продвинутих" є другим блоком вивчення. Робота з клієнтом виконується по латеральному та глибинному ланцюгу. Ці техніки рекомендовано для вагітних, клієнтів з великим животом, та для клієнтів, які люблять масаж на боку.

Особливість курсу SMART Therapy Модуль 2 “для продвинутих” - це другий рівень навчання після першого Модулю, тобто лише після проходження першого ви можете вивчати другий. У модулі 2 йдеться про роботу по латеральному та глибинному ланцюгу, клієнт при цьому знаходить в комфортному положенні на боку. Такий масаж може бути як окремим повноцінним масажем, так і виступати в якості доповнення в роботі по пареднім і заднім мʼязовим ланцюгам. Ці техніки рекомендовано для вагітних, клієнтів з великим животом, та для клієнтів, які люблять масаж на боку. Курс SMART Therapy – це “розумна”, цілісна система взаємодії терапевт-кліент, яка базується на европейських протоколах. Техніка базується на пропрацюванні тіла по м’язево-фасціальним ланцюгам. Особливість курсу полягає в об’еднанні різних методик, а також, зовсім іншої, незвичної для більшості масажистів ергономіці, яка забезпечує ефективне виконання прийомів при меншій втомі майстра. В техніку входить: Ролінг, Пресура, елементи Ролінга, Палсинг, артикуляція і мобілізація суглобів, стретчинг, глибокотканинный масаж (Deep Tissue), терапія тригерных точок і фасціальних скорочень.
Читати далі

Програма курсу в групі

Хто може пройти навчання

Доступ до другого модулю відкритий лише після проходження курсу SMART Therapy Модуль 1 з Олегом Зуєвим. Вже одразу після навчання ви зможете додати SMART Therapy Модуль 2 до своїх послуг як окрему повноцінну техніку, або інтегрувати її у власні масажні прийоми.

Програма курсу в групі

БЛОК 1: ТЕОРІЯ
ВВОД В ТЕХНІКУ

БЛОК 2: ПРАКТИКА
СТОПИ, НОГИ ТА МʼЯЗИ ТАЗУ

БЛОК 3: ПРАКТИКА
ТАЗОВІ МʼЯЗИ ТА МІСЦЯ КРІПЛЕНЬ

БЛОК 4: ПРАКТИКА
РОБОТА ЗІ СПИНОЮ НА БОКУ

БЛОК 5: ПРАКТИКА
АРТИКУЛЯЦІЯ І МОБІЛІЗАЦІЯ СУГЛОБІВ

БЛОК 6: ПРАКТИКА
ГЛИБИННИЙ ТА ЛАТЕРАЛЬНИЙ ЛАНЦЮГИ

БЛОК 7: ПРАКТИКА
ФІШКИ ТА ЛАЙФХАКИ

Викладач курсу

Проводить навчання Олег Зуєв, автор техніки SMART Therapy. Тілесний терапевт, спеціаліст з реабілітації, практикуючий масажист. За плечами 10 років досвіду в масажній практиці, 4 роки в викладацькій. Суддя Всеукраїнського чемпіонату з масажу MAF2022. Викладач зібрав в своїх курсах найкращі  техніки масажу за весь свій досвід  та викладається на 100%, щоб кожен учень відшліфував свою техніку. Спікер та тренер чисельних масажних конференцій та форумів.

Відгуки про навчання

SMART Therapy Модуль 2 Certificate Course

5/5

18.05.23

Дуже вдячна команді course plus за чудову організацію та якісне навчання.Сподобалось те, що більша частина курсу була практична, викладач приділяв достатньо часу на кожного учня та корегував техніку виконання. Вже протестувала нову методику Smart-терапії на своїх клієнтах і всі в захваті. Приємним бонусом стало те, що весь арсенал прийомів дозволяє глибоко пропрацьовувати мʼязи, прикладаючи мінімально зусиль.

Дарія Лебедєва
Львів
5/5

18.05.23

Велике дякую викладачу Олегу Зуєву за такий чудовий семінар, все дуже насичено, багато цікавого матеріалу, навчання пройшло на одному диханні, на такі навчання хочеться повертатись, викладач викладається на всі 100, вдячна дуже. До нових зустрічей!!! Окрема подяка організаторам, дякую що збираєте найкращих викладачів!!!
Юлія Дєнєва
Львів
5/5

18.05.23

Висока якість подання матеріалу , велика кількість практики і чудова комунікація з викладачем. Зауважень немає, все на вищому рівні.

Теодор Чікіта
Львів

Навчайся зараз, сплачуй потім.
Оплата частинами

У нас працює спосіб оплати “Оплата частинами”. Якщо ви бажаєте розділити платіж на 2, 3, чи 4 місяці – натисніть на кнопку “Перейти до оплати”, знайдіть та натичніть на кнопку “У розстрочку”, виберіть ваш банк та скористайтесь інструкцією оплати частинами від банку.

Monobank, Ощад Банк, Raiffeisen Bank, Privat Bank

Інші курси від викладача

Умови бронювання місця в групі

Для бронювання місця в групі необхідно завчасно зареєструватись в групу. Для цього потрібно натиснути кнопку “зареєструватись в групу” та заповнити форму студента з особистою інформацією. Після відправки форми, ви попадете на сторінку оплати, де ви можете вибрати 2 способи оплати курсу: 1. Передплата 500 грн з можливістю оплати решти суми в день навчання; 2. Повна оплата курсу; 3. Оплата частинами (оплата за навчання розбивається на 4 місяці порівну). Учасник вважається зареєстрованим в групу лише після завершення одного з 3 поданих способів оплати.

FAQ

Відповіді на питання, які можуть виникнути

Як записатись на навчання?

Для реєтрації на навчальний курс необхідно заповнити форму реєстрації на сторінці курсу, котрий Вас цікавить. Після опрацювання заявки з Вами звʼяжеться менеджер через Telegram/ Viber та вишле реквізити на предоплату.

Чи потрібна предоплата?

Для бронювання місця в групі потрібно внести передплату на реквізити, які вишле менеджер після заповнення реєстраційної форми.

Що мати з собою на навчання?

Ми надаємо все необхідне для навчання. З собою потрібно мати зручний для роботи одяг та змінне взуття.

Чи можу я відвідати курс, якщо початківець?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано вивчити базову анатомію.

Що якщо немає мого міста в розкладі?

Ми приймаємо заявки на навчання в Вашому місті. При наборі мінімальної групи, ми Вас сповістимо і проведемо навчання.

Чи видається сертифікат?

Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат специалиста даного курсу масажу. Сертифікат видається на англійській мові

Яка кількість людей в групі?

Ми вибрали формат невеликих груп, в середньому 6-8 чол. Це дозволяє приділити увагу кожному студенту.

Коли потрібно оплатити навчання?

Для бронювання місця в групі потрібно внести передплату 500 грн. Решту суми можна внести в день навчання.

Чи є навчання в розсрочку?

Так, ми маємо опцію навчання в кредит з оплатою частинами. Оплата ділиться на 4 місяці. Для оформлення розсрочки натисніть на сторінці курсу, який вас уікавить “оплатити в кредит” та виконайте замовлення.

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів