Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Практичний курс

Body Blade Massage.
iastm терапія: концепція корекції фігури

* Натисніть “Записатись в групу”, щоб побачити на які дати та міста є вільні місця в групі

детальніше про техніку

Релакс техніка корекції фігури за використанням професійних блейдів для масажу тіла. Безболісна та ефективна техніка, яка береже руки майстра, а клієнт при цьому має виражені та стійкі результати в моделюванні фігури.

Один з головних ефектів Body Blade Massage – це ремоделювання сполучної тканини, яке досягається завдяки використанню спеціальної інструментальної техніки. Під час масажу використовується м’яка, але ефективна робота, яка дозволяє максимально точно працювати з проблемними зонами тіла. Body Blade Massage є ідеальним вибором для тих, хто хоче досягти результату без надмірного напруження та втоми.Крім того, клієнти, які пройшли курс Body Blade Massage, відзначають яскраво виражений результат, а також незвичні та приємні відчуття під час масажу.
Читати далі

Програма курсу в групі

Хто може пройти навчання

Цей курс підходить для масажистів всіх рівней, від новачків до професіоналів. Вже одразу після навчання ви зможете додати Body Blade Massage до своїх послуг як окрему повноцінну техніку, або інтегрувати її у власні масажні прийоми.

Програма курсу в групі

БЛОК 1: ТЕОРІЯ
IASTM ТЕРАПІЯ ВІД А ДО Я

БЛОК 2: ТЕОРІЯ
АНАТОМІЧНИЙ РОЗБІР

БЛОК 3: ПРАКТИКА
МАГІСТРАЛЬНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖ

БЛОК 4: ПРАКТИКА
ПЕРЕДНЯ ПОВЕРХНЯ ТІЛА

БЛОК 5: ПРАКТИКА
ЗАДНЯ ПОВЕРХНЯ ТІЛА

БЛОК 6: ПРАКТИКА
ФІШКИ ТА ЛАЙФХАКИ

Викладач курсу

Проводить навчання Олександр Ніколайчук, автор техніки Body Blade Massage. Спеціаліст з IASTM терапії в корекції фігури, реабілітації, ліфтингу обличчя та відновлення зору. Спікер та лектор масажних форумів, конференцій та фестивалів. Людина, яка розробила концепцію корекції фігури в IASTM та розповсюдив по всьому світу.

ЯКІ задачі вирішує body blade massage

Body Blade Massage вирішує найпоширеніші проблеми з фігурою, з якими стикаються жінки. Опанувавши техніку Body Blade Massage ви зможете підбирати правильний спосіб опрацювання тіла для комплексного вирішення кожної з конкретних проблем, або для профілактики та запобігання їх появи.

 • ЗАГАЛЬНИЙ НАБРЯК ТІЛА

  Зрозумієте процес прояви набряку тілу з анатомічної сторони та техніки і прийоми його зняття

 • Дряблість

  Вивчите прийоми, з якими зможете виконувати ліфтинг та підтяжку дряблої шкіри, надавати тонус

 • РОЗТЯЖКИ, ШРАМИ

  Навчитесь помітно зменшувати ненависні всім клієнтам розтяжки, прцювати з рубцями після кесарево і не тільки

 • Целюліт

  Зрозумієте як і від чого від утворюється на молекулярному рівні та навчитесь як ефективно і без синців з ним працювати.

 • Нависаючі бока

  Проблема, яка турбує багато жінок, і заставляє ховатись в закритому купальнику, більше не буде проблемою.

 • Провисання на колінах

  Поширена проблема після активного схуднення, з якою ви навчитесь працювати та ефективно позбуватись

 • Крила під руками

  Навчання дасть знання та ефективні прийоми техніки для боротьби з “обвисшими” руками

 • Холка “бухгалтера”

  Кожний другий запит від клієнтів це проблемна зона в області шиї, і ви будете знати що з нею робити

 • Провисаючі сідниці

  Проблема опущених сідниць в свою чергу на першому місці по запиту, і ви навчитесь робити "бразильські сідниці"

Навчайся зараз, сплачуй потім.
Оплата частинами

У нас працює спосіб оплати “Оплата частинами”. Якщо ви бажаєте розділити платіж на 2, 3, чи 4 місяці – натисніть на кнопку “Перейти до оплати”, знайдіть та натичніть на кнопку “У розстрочку”, виберіть ваш банк та скористайтесь інструкцією оплати частинами від банку.

Monobank, Ощад Банк, Raiffeisen Bank, Privat Bank

Умови бронювання місця в групі

Для бронювання місця в групі необхідно завчасно зареєструватись в групу. Для цього потрібно натиснути кнопку “записатись в групу”, вибрати дату та місто, заповнити форму студента з особистою інформацією. Після опрацювання заявки, менеджер вишле реквізіити на внесення передплати.  Учасник вважається зареєстрованим в групу лише після внесення передплати.

Відповіді на питання, які можуть виникнути

Як записатись на навчання?

Для реєтрації на навчальний курс необхідно заповнити форму реєстрації на сторінці курсу, котрий Вас цікавить. Після опрацювання заявки з Вами звʼяжеться менеджер через Telegram/ Viber та вишле реквізити на предоплату.

Чи потрібна предоплата?

Для бронювання місця в групі потрібно внести передплату на реквізити, які вишле менеджер після заповнення реєстраційної форми.

Що мати з собою на навчання?

Ми надаємо все необхідне для навчання. З собою потрібно мати зручний для роботи одяг та змінне взуття.

Чи можу я відвідати курс, якщо початківець?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано вивчити базову анатомію.

Що якщо немає мого міста в розкладі?

Ми приймаємо заявки на навчання в Вашому місті. При наборі мінімальної групи, ми Вас сповістимо і проведемо навчання.

Чи видаються інструменти на навчання?

Під час навчання вам видадуться інструменти від бренду AkiroBlade. Ви зможете спробувати різні моделі та підібрати самостійно, або за допомогою викладача, які саме вам будуть потрібні для роботи у майбутньому. Інструменти за бажанням, можна також буде придьати одразу на місці. 

Чи можу я відвідати курс, якщо початківець?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано вивчити базову анатомію.

Що якщо немає мого міста в розкладі?

Ми приймаємо заявки на навчання в Вашому місті. При наборі мінімальної групи, ми Вас сповістимо і проведемо навчання.

Чи видається сертифікат?

Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат специалиста даного курсу масажу. Сертифікат видається на англійській мові

Яка кількість людей в групі?

Ми вибрали формат невеликих груп, в середньому 6-8 чол. Це дозволяє приділити увагу кожному студенту.

Коли потрібно оплатити навчання?

Для бронювання місця в групі потрібно внести передплату 500 грн. Решту суми можна внести в день навчання.

Вартість навчання

Офлайн навчання з викладачем тривалістю 3 дні (з 10:00 до 18:00 )

Відео-курс

Навчання по відео-матеріалам з будь-якої точки світу

Відгуки про навчання

Оксана Дубина
Харків
5/5

Складнощів не виникло, бо все було доступно та зрозуміло показано та пояснено. Cподобалось, що було комфортно, спокійно під час навчання. Олександр завжди підходив та показував, повторював, ставив руки та положення тіла правильно. Це був крутий, насичений семінар! Час летів непомітно, ми відпрацьовували кожен рух під наглядом викладача! Атмосфера була спокійною, комфортною та веселою – мені було дуже легко! Блок з теорією, методички – це реально вау 🙂

Окреме дякую Олександру за те, що ділився та відповідав на питання не тільки тих, що стосуються теми нашого семінару – було цікаво та цінно послухати думку експерта та професіонала своєї справи!

Євгенія Баскакова
Одеса
5/5
Складнощі виникали на початку в виконанні техніки через незвичні рухи. Потім після пояснень та демонстрації, як правильно працювати з інструментами все стало простіше. Найбільше сподобалось викладання, зрозуміле пояснення теорії та практики. Максимальне включення до кожною людини та допомога при потребі. Дякую Олександру за новий досвід у сфері масажу, за класну техніку та знання можливостей свого тіла. Буду продовжувати вдосконалювати свої навички та полегшувати життя людям.
Ірина
Дніпро
5/5

Вчера пришла под впечатлением, нужно было все переварить!!! Спасибо Александр за технику, которая сохранит наше здоровье и здоровье наших клиентов. Техника без синяков и недельных гематом, все комфортно и приятно, теперь на антицеллюлитном массаже можно не ломать мне кушетку, не извиваться и не щипать меня, А СПАТЬ, ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ, ДЕВОЧКИ СПААААТЬ  и это действительно работает.

Вікторія Ничик
Одеса
5/5

Вся інформація подана дуже доступно. Найбільше сподобалась практична частина. Дуже якісний професійний підхід до навчання. Дякую, за нові знання!!!!!
Все було просто чудово! Це скарб!!Знання, отримані у людини, яка живе своєю справою, дуже і дуже цінні!!!! Ще раз, дякую !

Євгенія Плисецька
Одеса
5/5

Каждый раз понимаю, как много чего я еще не знаю  @course.plus – это супер школа для массажистов профессионалов желающих усовершенствовать свою технику. Это первоклассные знания, профессиональное мастерство, доступность и практичность. Огромная благодарность  моему тренеру Александру Николайчуку. Этот творческий проект очень скоро даст свой результат. Обожаю творить чудеса.

Ірина Ростовська
Вінниця
5/5

Ця техніка масажу закохала мене у себе ще з відео, яке раніше побачила у просторах інтернету. І хоча першу половину навчання у нас з блейдами не зросталося вони випадали з рук. У другій половині дня у мене почало виходити, звичайно ще буде дуже багато практики поки я почну з ними працювати, але все ж.. Мені здається я знайшла своє.

Віталій Левантовський
Вінниця
5/5

Дуже вдячний Олександру за знання, отримані на курсі. Було дуже цікаво та інформативно! Пройшло не так багато часу, але я вже використовую їх на практиці та впевнений, що у майбутньому буде багато вдячних клієнтів!

Ганна Тарапата
Харків
5/5

Багато матеріалу, потрібно далі багато практики, але це дуже добре. Найбільше сподобався професійний підхід та рівень викладання. Дуже якісний професійний підхід до навчання.

Олександра Щербаченко
Одеса
5/5

Олександр усе контролює і в потрібний час підтримує та допомагає зрозуміти усі нюанси. Найбільше сподобалась практика, там сам процес першого дотику блейдом.

Євгеній Коцар
Львів
5/5

Найважчим для мене було звикнути до роботи з блейдами. Дуже крутий курс. Мої клієнти зацінили і вже отримав записи на курс масажу. Щиро дякую за навчання та нові здобуті знання. Дуже цікавий курс, рекомендую.

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів