Course Plus

Оффлайн навчання з масажу

Курс Stretching в масажі

Stretching техніки в масажі з шаленою ергономікою майстра. Складні комбінації, які легко виконувати

Офлайн навчання

ПРО КУРС Stretching в масажі

Техніка розтяжки м’язів – це одна з технік, яка допомагає тілу зняти напругу, відновити м’язи після навантаження та навіть є корисною для профілактики целюліту.

БОНУСОМ від тренера є практика зі stretch стрічкою, яка допомагає розтягувати м’язи плавно та не травмуючи біомеханіка руху, а головне береже ресурс майста.

ВАЖЛИВИЙ
АСПЕКТ КУРСУ

Семінар передбачає практику в парі. Кожна пара буде мінятися між собою, щоб була можливість попрацювати з різними особливостями кожного та біомеханікою руху, розвинути навики гнучкості та мобільності суглобів.

програма Курсу
Викладач Курсу

Катерина Соботюк

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Практикуючий масажист, спеціаліст по дихальним практикам, організатор і постійний српікер численних масажних форумів, конференцій та фестивалів, спеціаліст з IASTM терапії, інструктор зі Stretching, Автор та викладач курсу Rehab IASTM Massage

Стань спеціалістом
STREtching в масажі.

Вартість навчання
4000 грн
Реєстрація на Курс

Stretching в масажі

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

ВАС також може зацікавити
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!