Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Про нас

Course Plus — провідна школа для масажистів, реабілітологів та фізіотерапевтів. Ми надаємо курси сучасних топових методик від досвідчених масажистів та викладачів.

Серед наших напрямків: IASTM, Корекція фігури, Реабілітація, Спортивний масаж, СПА Техніки, Масаж обличчя, Релакс масаж, Психокорекційні техніки та інше. Нас обрали вже понад 500 масажистів по всьому світі. Ви можете приєднатися до навчання у більш ніж 8 містах України.

Course Plus був заснований у 2019 році Олександром Ніколайчуком і з того часу це не просто курси, це масажна спільнота, де ми об’єднуємо професіоналів, однодумців, масажистів, оновлюючи програму навчання, долучаємо найкращих викладачів, творимо фестивалі, конференціі, чемпіонати з масажу та інші заходи . Нас об’єднує любов до масажу, та бажання навчатись і пізнавати нове. Ми впевнені, що таємниця успіху – це любити те, що робиш.

За нашими плечами організація та проведення 4 фестивалів масажу «Massage Art Fest», які зараз входять у ТОП-5 масажних подій України, 4 чемпіонати з масажу «MAF» з цінними призами, 5 конференцій «Woman`s Health», присвячених жіночому здоров’ю, 4 масажні конференції «Форум Плюс» і для нас це тільки початок. Далі буде!

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів