Course Plus

Офлайн навчання з масажу

Курс Woman Healing Massage

Масаж для відновлення жіночого здоров`я

Офлайн навчання

ПРО КУРС
Woman healing Massage

Курс Woman Healing Massage – актуальна техніка. Жіноче здоров’я – важливий аспект правильної роботи усього організму. Сюда входить психоемоційний стан, м’язова дисфункція, зв’язки внутрішніх органів, це все впливає на виникнення “жіночих” захворювань.
Багато жінок вірять в те, що це нормально: болючі мвсячні, відсутність оргазму, біль під час статевого акту, хронічні болі малого тазу та багато іншого, але це не є нормою!

Ефект масажу розповсюджується не тільки на інтимне здоров’я, але і на загальний стан жінки. Завдяки техніці відбувається відновлення, налаштування  гормонального фону жінки. Курс Woman Healing Massage – потрібна і важлива техніка, яка допомагає вирішувати проблеми, про які не прийнято говорити.
програма Курсу

Особливість
Woman Healing Massage

На курсі Woman Healing Massage ми розбираємо типові проблеми, причини іх виникнення і як з ними ефективно працювати. Жіночий інтимний масаж – це техніки, які спрямовані на весь організм, з додатковими інтровагінальними техніками.

Покази до масажу

Woman Healing Massage
та IASTM терапія

Woman Healing Massage є абсолютно безболісною процедурою, неприємні відчуття можуть виникати лише при наявності спайкових процесів і перетяжок. Після пропрацювання усіх проблемних зон, відчуття повертаються в норму і масаж можна порівняти з Релакс масажем.

Деякі зони і тригерні точки дуже важко пропрацювати руками, а тиск руками, може викликати болючі відчуття. Тому комплексний підхід доповнює використання IASTM терапії та робота блейдами.

Завдяки інструментам для мобілізації м’яких тканин ми можемо працювати з фасцією, діючи на механорецепторы і пропрацьовувати місця кріплень м’язів, з якими важко працювати руками. На навчанні попрацюємо блейдами ТМ Akiro Blade (власні розробки інструментів  ТМ Akiro Blade). Робота блейдами виконується виключно по зовнішнім поверхням тазу.

Викладач Курсу

Олександр Ніколайчук

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Спеціаліст IASTM терапії. Масажист-практик. Спікер та викладач числених конференцій та майстер-класів. Засновник масажного фестивалю Massage Art Fest (ТОП-5 масажних подій України). Головний суддя Чемпіонату з масажу MAF. ТОП-100 кращих масажистів України.

Стань спеціалістом
Woman Healing Massage.

Вартість навчання
8000 грн
Реєстрація на Курс

Курс "Woman Healing Massage"

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

Реєстрація
WOMAN HEALING MASSAGE
Дати на навчання
Woman Healing Massage
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!