Course Plus

Курс

Woman Healing Massage

Масаж для відновлення жіночого здоров’я

2 дні

8000 грн

2 дні

8000 грн

Що таке Woman Healing Massage

Курс Woman Healing Massage – актуальна техніка. Жіноче здоров’я – важливий аспект правильної роботи усього організму. Сюда входить психоемоційний стан, м’язова дисфункція, зв’язки внутрішніх органів, це все впливає на виникнення “жіночих” захворювань.

Багато жінок вірять в те, що це нормально: болючі мвсячні, відсутність оргазму, біль під час статевого акту, хронічні болі малого тазу та багато іншого, але це не є нормою!

На курсі Woman Healing Massage ми розбираємо типові проблеми, причини іх виникнення і як з ними ефективно працювати. Жіночий інтимний масаж – це техніки, які спрямовані на весь організм, з додатковими інтровагінальними техніками.

Ефект масажу розповсюджується не тільки на інтимне здоров’я, але і на загальний стан жінки. Завдяки техніці відбувається відновлення, налаштування  гормонального фону жінки.

Курс Woman Healing Massage – потрібна і важлива техніка, яка допомагає вирішувати проблеми, про які не прийнято говорити.

Покази до масажу Woman Healing Massage

IASTM & Woman Healing Massage

Woman Healing Massage є абсолютно безболісною процедурою, неприємні відчуття можуть виникати лише при наявності спайкових процесів і перетяжок. Після пропрацювання усіх проблемних зон, відчуття повертаються в норму і масаж можна порівняти з Релакс масажем.

Деякі зони і тригерні точки дуже важко пропрацювати руками, а тиск руками, може викликати болючі відчуття. Тому комплексний підхід доповнює використання IASTM терапії та робота блейдами.

Завдяки інструментам для мобілізації м’яких тканин ми можемо працювати з фасцією, діючи на механорецепторы і пропрацьовувати місця кріплень м’язів, з якими важко працювати руками. На навчанні попрацюємо блейдами ТМ Akiro Blade (власні розробки інструментів  ТМ Akiro Blade). Робота блейдами виконується виключно по зовнішнім поверхням тазу.

Програма курсу Woman Healing Massage

1

день

з 10.00 до 18.00

2

день

з 10.00 до 18.00

Вартість повного навчання

8000 грн

Детальна анатомія малого таза, жіночої статевої системи

Працюючи в групі, відпрацьовуємо всі техніки один на одному.

Анатомія і покрокове виконання масажу

Під час перерви на навчанні пропонуємо перекуси і напої.

Під час навчання можна знімати відео для власного користування.

Після закінчення навчання Ви отримаєте сертифікат

Автор та викладач курсу

Олександр
Ніколайчук

Відгуки випускників курсу Body Blade Massage

Елена Витер Тілесный терапевт, Кропивницький

Хочу оставить отзыв о семинаре, о котором я уже давно мечтала и приехала в Киев на обучение с прекрасной группой. Очень хорошая подача от Александра. Мы отработали практически 200%. Приглашаю ко мне на массаж Woman Healing, что б вы заботились о своем здоровье.

Марина Квашук Масажист реабілітолог, Біла Церква

Сьогодні ми закінчили індивідуальний курс Woman Healing Massage. Хочу залишти відгук про те, наскільки цей курс є якісний, наскільки цей курс є потрібний, адже працюючи з опорно-руховою системою ми навіть не задумувались про те, що багато місць кріплень ми не допрацьовуємо, адже вони знахходяться глибше до тазу. Мало масажистів спеціалістів працюють з цими місцями. Також результати ми відчули на собі підчас пропрацювання, результати дуже круті. Кожному рекомендую сходити на такий масаж та прийти на навчання до Саші, адже курс дуже потрібний.

Юрій Мартюк СПА майстер, Львів

Я чемпіон світу з класичного СПА масажу. Сьогодні завершив навчання Woman Healing Massage у Олександра Ніколайчука. Дуже задоволений цією методикою. Буду єдиний відсьогодні на західній Україні хто представляє цю техніку. Відновлення жіночого здоров'я з акцентом на органи малого тазу.

    Вас також може зацікавити

    Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

    Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

    Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами