Course Plus

Офлайн навчання з масажу

Курс Психокорекційний масаж

Масаж для виходу зі стресових станів, робота з підсвідомістю, стабілізація психоемоційного стану

Офлайн навчання

ПРО КУРС
Психокорекційний масаж

Суть методу полягає у цілісному підході до відновлення всього організму. Під час масажу встановлюється зв’язок кліентом “питання-відповідь”.  Здійснюється сугестивний вплив, проводиться робота зі зміненим станом кліента. 

Застосовується новітня методика, під час якої покращується емоційний, психічний та фізичний стан здоров’я кліента.

ПРИНЦИП ДІЇ: За допомогою тілесних рухів, здійснюється вплив на тіло, знімається м’язевий спазм, покращується фізичний стан. Встановлюється причина та наслідки порушення функціонального блоку не лише на фізичному, а і тонкому планах, виконується робота на рівні підсвідомості.

Особливість
Психокорекційного масажу

Масаж дозволяє змінити відношення до свого власного тіла, відновлюється гормональний фон. Даний метод психокорекції активізує та збалансовує енергетичні канали. Після сеансу запускаються процеси відновлення та саморегуляції всіх систем та органів. Під час масажної терапії, за допомогою простих питань – стимулів, змінюється сприймання власного тіла, з’являється легкість.
програма Курсу
Покази до масажу
Викладач Курсу

Олександр Ніколайчук

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Спеціаліст IASTM терапії. Масажист-практик. Спікер та викладач числених конференцій та майстер-класів. Засновник масажного фестивалю Massage Art Fest (ТОП-5 масажних подій України). Головний суддя Чемпіонату з масажу MAF. ТОП-100 кращих масажистів України.

Стань спеціалістом
Психокорекції.

Вартість навчання
4000 грн
Реєстрація на Курс

Курс "Психокорекційний масаж"

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

Реєстрація
ПСИХОКОРЕКЦІЙНИЙ МАСАЖ
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!