Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Оплата і доставка

1. Умови та порядок надання Послуг

1.1. Послуги офлайн навчання надаються в повному обсязі за умови їх 100% (сто відсотків) оплати Замовником.

1.2. Деякі курси і заходи, визначені Виконавцем, можуть мати тестовий (неоплачуваний) період, тривалість якого становить не більше 10 (десяти) днів. Після закінчення зазначеного періоду, за умови продовження участі в курсі або заході, участь в визначених курсах і заходах є платним. У тому числі до оплати підлягає тестовий період.

1.3. Факт придбання консультаційних послуг є беззаперечним прийняттям Замовником даного Договору-оферти. Замовник, який скористався послугами Виконавця, розглядається як особа, яка вступила з Виконавцем в договірні відносини.

1.4. При належному виконанні Виконавцем своїх зобов’язань за цією Офертою Замовник приймає виконані роботи.

1.5. Якщо Замовник в 7 (семи) денний термін після закінчення навчання на курсі не пред’явить свої письмові претензії Виконавцю, робота вважається прийнятою. Відсутність такої письмової претензії означає, що послуги надані в термін і належної якості.

1.6. Виконавець залишає за собою право здійснювати запис проведених заходів.

 

2. Умови Оплати та Доставки

2.1. Оплата Послуг здійснюється Замовником одним з пропонованих на веб-сайті способом. Вибір і використання способу / форми оплати Послуг здійснюється Замовником на власний розсуд із запропонованих варіантів. Безпека, конфіденційність, а також інші умови використання обраних Замовником способу / форми оплати виходять за рамки даної Оферти і регулюються угодами (договорами) між Замовником та відповідними організаціями.

2.2. Оплата курсів / заходів проводиться за відповідним посиланням на сторінці курсу / тренінгу. Під час оплати Замовник вказує в спеціальній формі на сторінці сайту свої контактні дані. Замовник повністю несе відповідальність за правильність і достовірність вказаних контактних даних, оскільки саме за вказаними контактними даними проводитиметься обмін інформацією. Після здійснення оплати за цим договором без виставлення рахунку, Замовник отримує автоматичне підтвердження оплати на сайті https://course-plus.com та автоматично отримує доступ на навчальну платформу.

2.3. Посилання на проходження платних курсів / дистанційних заходів надсилається Замовнику за адресою електронної пошти, вказаною при оформленні Заявки, тільки після надходження 100% коштів Замовника на розрахунковий рахунок Виконавця. У разі, якщо Замовник оплатив і не отримав посилання для проходження платного курсу / дистанційного заходи через 3 робочі дні після оплати – необхідно зв’язатися зі Службою підтримки Course Plus за адресою електронної пошти  admin@course-plus.com  (Далі – Служба підтримки) надавши копію квитанції про оплату.

2.4. Інформація про участь в очному заході висилається Замовникові за адресою електронної пошти, вказаною Замовником при оформленні Заявки протягом трьох днів після надходження 100% коштів Замовника на розрахунковий рахунок Виконавця. Надалі вся інформація про підготовку та проведення очного заходи також направляється Замовнику на електронну адресу, вказану при оформленні Заявки, а також розміщується на сайті з інформацією про захід. У разі, якщо Замовник оплатив і не отримав інформацію про участь в очному заході через 3 робочі дні після оплати – необхідно зв’язатися зі Службою підтримки, надавши копію квитанції про оплату.

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів