Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Застійні явища тазового дна:
причини

Сьогодні кожна друга жінка має розлади органів малого тазу. Вони варіюються від легких до важких і можуть мати різноманітні симптоми, включаючи нетримання сечі, калу, випадання тазових органів.

Застійні явища в області тазового дна включають біль у тазу, попереку та стегнах. Біль може посилюватися під час менструації, сечовипускання або спорожнення кишківника. Інші симптоми можуть включати здуття живота, закреп, часте або невідкладне сечовипускання. Також застій тазового дна часто спричиняється накопиченням рубцевої тканини, що може виникнути після операції або травми.

Біль у животі може бути викликаний кількома причинами: інфекцією, запаленням, травмою живота, або розладом в одному з органів черевної порожнини. Біль також може виникати з іншої частини тіла і віддавати в живіт. Біль у животі може бути гострим (короткочасним) або хронічним (тривалим). Гострий біль у животі зазвичай виникає раптово і проходить протягом кількох днів. Хронічний біль у животі може тривати тижнями, місяцями або навіть роками.

Біль у животі – поширена проблема у жінок. Насправді, за даними Національного інституту здоров’я, біль у животі є другою за поширеністю причиною звернення жінок до лікаря.

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен – це збільшені, скручені вени, які можуть виникати в будь-якому місці тіла, але найчастіше зустрічаються на ногах. Коли вони виникають в області таза, вони можуть чинити тиск на м’язи та тканини тазового дна та призводити до дизфункції органів.

Нездорова дієта

Коли організм не отримує необхідних поживних речовин, м’язи та тканини стають слабкими і не можуть належним чином підтримувати органи малого тазу. Це призводить до провисання м’язів і “випадіння” органів (пролабс). Тому харчування має бути збалансованим!

В середньому, варто вживати не менше 25 грамів клітковини в день. Корисними джерелами харчових волокон є фрукти, овочі, цільні злаки та бобові.

Також, важливо підтримувати водний баланс в організмі — це коли, кількість води, що потрапляє в організм із твердими продуктами та рідинами, дорівнює кількості , яку ми витрачаємо протягом дня. А отже, вести малорухливий спосіб життя, не зовсім «корисно». І режим потрібно підбирати індивідуально, враховуючи вік, звички, тип характеру, спосіб життя.

Шрами після пологів

Процес пологів може призвести до розтягнення та пошкодження м’язів і тканин. У міру загоєння рубців це може призвести до скорочення м’язів тазового дна, порушення системи цілісності самого «гамаку», що підтримують саму матку, сечовий міхур і кишківник. А отже, погіршується робота самих органів.

Порушення лімфатичної системи

Застій тазового дна виникає, коли м’язи і тканини тазового дна перевантажуються рідиною. Це може статися в результаті інфекції, закупорки лімфатичної системи або рубців від пологів. Закладеність тазового дна може призвести до ряду проблем, таких як тазовий біль, нетримання сечі та сексуальна дисфункція.

“Woman Healing Massage” – Масаж для відновлення жіночого здоров’я

Вести здоровий спосіб життя не просто, але можливо. Слідкувати за собою та своїм організмом, запорука здоров’я і щасливого життя.

На сьогоднішній день, існують способи, які не лише допоможуть продіагностувати стан роботи м’язів тазового дна, а й отримати високий профілактичний ефект для покращення ефективності роботи органів малого тазу. Одним з найбільш ефективних методів профілактики застою тазового дна є Woman Healing Massage. Масаж для відновлення жіночого здоров’я в поєднанні з техніками IASTM покращує роботу м’язів та органів малого тазу, усуває застійні явища тазового дна, відновлює тонус інтимних м’язів, гормональний фон, має сильний седативний ефект.

Приходьте і переконайтеся у результаті самі. Піклуватися про себе і своє здоров’я важливо, необхідно і приємно

Зміст статті

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів