Сьогодні кожна друга жінка має розлади органів малого тазу. Вони варіюються від легких до важких і можуть мати різноманітні симптоми, включаючи нетримання сечі, калу, випадання тазових органів.
Застійні явища в області тазового дна включають біль у тазу, попереку та стегнах. Біль може посилюватися під час менструації, сечовипускання або спорожнення кишківника. Інші симптоми можуть включати здуття живота, закреп, часте або невідкладне сечовипускання. Також застій тазового дна часто спричиняється накопиченням рубцевої тканини, що може виникнути після операції або травми.
Біль у животі може бути викликаний кількома причинами: інфекцією, запаленням, травмою живота, або розладом в одному з органів черевної порожнини. Біль також може виникати з іншої частини тіла і віддавати в живіт. Біль у животі може бути гострим (короткочасним) або хронічним (тривалим). Гострий біль у животі зазвичай виникає раптово і проходить протягом кількох днів. Хронічний біль у животі може тривати тижнями, місяцями або навіть роками.
Біль у животі – поширена проблема у жінок. Насправді, за даними Національного інституту здоров’я, біль у животі є другою за поширеністю причиною звернення жінок до лікаря.
Коли організм не отримує необхідних поживних речовин, м’язи та тканини стають слабкими і не можуть належним чином підтримувати органи малого тазу. Це призводить до провисання м’язів і “випадіння” органів (пролабс).
Тому харчування має бути збалансованим!
В середньому, варто вживати не менше 25 грамів клітковини в день. Корисними джерелами харчових волокон є фрукти, овочі, цільні злаки та бобові.
Також, важливо підтримувати водний баланс в організмі — це коли, кількість води, що потрапляє в організм із твердими продуктами та рідинами, дорівнює кількості , яку ми витрачаємо протягом дня. А отже, вести малорухливий спосіб життя, не зовсім «корисно». І режим потрібно підбирати індивідуально, враховуючи вік, звички, тип характеру, спосіб життя.
Вести здоровий спосіб життя не просто, але можливо. Слідкувати за собою та своїм організмом, запорука здоров’я і щасливого життя.
На сьогоднішній день, існують способи, які не лише допоможуть продіагностувати стан роботи м’язів тазового дна, а й отримати високий профілактичний ефект для покращення ефективності роботи органів малого тазу.
Одним з найбільш ефективних методів профілактики застою тазового дна є Woman Healing Massage. Масаж для відновлення жіночого здоров’я в поєднанні з техніками IASTM покращує роботу м’язів та органів малого тазу, усуває застійні явища тазового дна, відновлює тонус інтимних м’язів, гормональний фон, має сильний седативний ефект.
Приходьте і переконайтеся у результаті самі.
Піклуватися про себе і своє здоров’я важливо, необхідно і приємно