Course Plus

Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів в Україні

Course Plus

Course Plus

Зіркова група нових випускників курсу Woman Healing Massage

Техніка Woman Healing Massage – сучасний підхід до жіночого здоров’я. Єдина техніка масажу, яка вирішує багато жіночих проблем, при цьому не доставляючи неприємних відчуттів під час сеансу. Говоримо про проблеми жінок, яким не прийнято говорити навіть подружкам та як правильно їх вирішувати.

На курсі ми докладно розбираємо такі проблеми, як болючі місячні, нетримання сечі, погана чутливість, неприємні відчуття під час статевого акту та багато іншого. А найголовніше, що ми не лише знайомимося з проблемами, а й шукаємо причини їхньої появи.

В силу специфіки масажу більшість майстрів цієї техніки – жінки, проте масаж стає все більш популярним і популярним серед майстрів чоловіків. Саме такий незвичайний для нас гурт зібрався цього разу, 20-21 грудня пройшло навчання нашої “зіркою групи”. Дуже приємно навчати справжніх професіоналів.

Серед наших учнів були фахівець із вогняного масажу Сергій Кочов, дворазовий чемпіон світу з масажу Юрій Мартюк та інші. Тепер майстри з Woman Healing Massage є у Львові, Краматорську, а також два нових майстри у Кропивницькому. Навчання проводиться як у групі, так і індивідуально по дві особи.
Woman Healing Massage Курс Course Plus

Наші випускники із сертифікатами після успішного проходження курсу

Навчання триває два дні, з 10:00 до 18:00. Проводить автор техніки Олександр Ніколайчук, спеціаліст із IASTM. Для того, щоб працювати якісно з жіночим тілом перш за все ми докладно вивчаємо анатомію малого таза і розбираємо його на деталі, про які ви навіть не здогадувалися.

Відгуки

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів