Course Plus

Оффлайн навчання з масажу

Курс Тайський масаж на кушетці "Thai moon"

Базовий курс з тайського масажу на татамі для новачків. Глибокотканинний масаж з седативним впливом

Офлайн навчання

ПРО КУРС Тайський масаж "THAI Moon"

Курс базового тайського масажу на столі «Thai Moon»🌙 – це техніка, яка включає якісне опрацювання всього тіла шляхом розтяжки і розслаблення на масажному столі.

Під час сеансу майстер впливає на суглоби, при цьому використовуються різні скрутки на кшталт асан в йозі.

Тайський масаж поєднує в собі ритмічний масаж, точковий масаж, скручування, вичавлювання, розтягування та спеціальні техніки активації енергії. Техніки тайського масажу можна виконувати в одязі на столі для широкої амплітуди рухів – ніг, колін, долонь, стоп, передпліччя та пальців. Сеанс масажу може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

Пройшовши курс ви отримаєте готову робочу техніку від «А» до «Я» та відмінну процедуру, яку можна включити до свого прайс-листу вже наступного дня після закінчення курсу навчання.

ВАЖЛИВИЙ
АСПЕКТ КУРСУ

Ви отримаєте повний комплекс тайського масажу на столі, заснований на величезному досвіді багатьох поколінь тайських масажистів і цілителів, вправи від Північної та Південної шкіл Тайського масажу, які є повноцінною відновлювальною процедурою.

програма Курсу
Викладач Курсу

Євгенія Плисецька

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Магістр фізичного виховання, тренер, спеціаліст з тайського масажу.10 років практики та 5років викладання в масажній практиці. До цього фітнес-інструктор, інструктор карате (стаж 15 років) 🥋КМС з карате. Учителі – Сергій Холодов, Олег Кокадей, Михайло Шаргородський, Джуліан Космо, Олександр Білий. Спікер та учасник чисельних масажних  фестивалів.

Стань спеціалістом
Тайського масажу THAI MOON.

Вартість навчання
6000 грн
Реєстрація на Курс

Базовий тайський масаж "THAI Moon"

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

ВАС також може зацікавити
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!