Course Plus

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів

Практичний семінар

Тайський масаж на кушетці "Thai Moon"

Безопераційна техніка ліфтингу обличчя, яка полягає в ретельному, глибокому фасціальному масажі і пропрацюванні тканин м’язів обличчя

Опис курсу

Інформація про курс:
Тайський масаж “Thai Moon”

"Thai Moon":
Базовий тайський масаж на кушетці

Курс базового тайського масажу на столі «Thai Moon»🌙 – це техніка, яка включає якісне опрацювання всього тіла шляхом розтяжки і розслаблення на масажному столі.

Під час сеансу майстер впливає на суглоби, при цьому використовуються різні скрутки на кшталт асан в йозі.

Тайський масаж поєднує в собі ритмічний масаж, точковий масаж, скручування, вичавлювання, розтягування та спеціальні техніки активації енергії.
Техніки тайського масажу можна виконувати в одязі на столі для широкої амплітуди рухів – ніг, колін, долонь, стоп, передпліччя та пальців. Сеанс масажу може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

Пройшовши курс ви отримаєте готову робочу техніку від «А» до «Я» та відмінну процедуру, яку можна включити до свого прайс-листу вже наступного дня після закінчення курсу навчання.

Особливість Курсу

Важливий аспект навчання

Ви отримаєте повний комплекс тайського масажу на столі, заснований на величезному досвіді багатьох поколінь тайських масажистів і цілителів, вправи від Північної та Південної шкіл Тайського масажу, які є повноцінною відновлювальною процедурою.

Програма курсу

Протокол навчання:
Тайський базовий масаж на кушетці "Thai Moon"

Викладач курсу

Євгенія Плисецька

Магістр фізичного виховання, тренер, спеціаліст з тайського масажу.10 років практики та 5років викладання в масажній практиці. До цього фітнес-інструктор, інструктор карате (стаж 15 років) 🥋КМС з карате. Учителі – Сергій Холодов, Олег Кокадей, Михайло Шаргородський, Джуліан Космо, Олександр Білий. Спікер та учасник чисельних масажних  фестивалів.

Реєстраційна форма

Реєстрація в групу
з навчання: Тайський базовий масаж на кушетці "Thai Moon"

Кількість місць в групі обмежена, тому варто реєструватись завчасно, щоб забронювати собі місце в групі.

Тайський масаж THAI Moon

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів