Course Plus

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів

Дякуємо за оплату

Ознайомтесь з питаннями, які можуть вас цікавити

Протягом 24 годин з моменту оплату ви отримаєте листа на Email, який вказали про оформленні замовлення. Вам буде відкрито доступ до відео-матеріалів на YouTube. Переглянути ці матеріали можна лише з особистого профілю пошти, на яку був відкритий доступ.

Чи можливо навчитись по відео?

Відео курс несе в собі змістовну теоретичну частину для повного розуміння принципів техніки та покрокову демонстрацію практичного використання техніки. Тому при належній практиці, ви досягнете успіху. 

Чи можна придабти відео-курс в розсрочку?

Ми пропонуємо опцію навчання в кредит з оплатою частинами. Щоб придбати курс в кредит, натисніть на "придбати курс", та оберіть "в розстрочку" під способами оплати. Далі йдіть по інструкції від вашого банку, яка зʼявиться після вибору банку.

Чи є якісь бонуси для тих, хто придбав відео-курс?

Якщо ви придбали відео-курс та хочете долучитись в групу з практичного навчання для відпрацювання техніки під наглядом викладача, ми пропонуємо 50% знижки на офлайн навчання. Офлайн курс має збігатись з відео-курсом, який ви придбали.

Для якого рівня підготовки цей курс?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано знати базову анатомію, але це не є обовʼязковою умовою.

Чи видається сертифікат?

Ви маєте можливість отримати сертифікат проходження онлайн курсу за умовами сертифікації, які були вказані вижче.

Де я можу придбати блейди як у викладача на відео?

Ви можете використувавати будь-які інструменти на ваш розсуд. Якщо ви бажаєте ознайомитись з блейдами, які представляє викладач, переходьте на сайт торгової марки AkiroBlade www.akiroblade.com

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів