Course Plus

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів

SMART Therapy Модуль 2: Відео-курс

Відео-курс з техніки SMART Therapy Модуль 2 “для продвинутих”. Це другий рівень навчання після першого Модулю, тобто лише після проходження першого ви можете вивчати другий. У модулі 2 йдеться про роботу по латеральному та глибинному ланцюгу, клієнт при цьому знаходить в комфортному положенні на боку. Такий масаж може бути як окремим повноцінним масажем, так і виступати в якості доповнення в роботі по пареднім і заднім мʼязовим ланцюгам.

Автор та викладач курсу: Олег Зуєв

Опис техніки

Курс SMART Therapy – Це “розумна”, цілісна система взаємодії терапевт-кліент, яка базується на европейських протоколах. Техніка базується на пропрацюванні тіла по м’язево-фасціальним ланцюгам.

Особливість курсу полягає в об’єднанні різних методик, а також, зовсім іншої, незвичної для більшості масажистів ергономіці, яка забезпечує ефективне виконання прийомів при меншій втомі майстра.

Техніка SMART Therapy є досконалим поєднанням цих технік, що дозволяє майстру розширити свій асортимент навичок та забезпечити клієнту більш ефективний та цілісний масаж.

SMART Therapy Модуль 2: Відео-курс

Загальна тривалість: 2,5 години

₴3000 

Загальна тривалість: 2,5 години

Ви отримаєте:

Платформа:

Після оплати курсу протягом 24 годин ви отримаєте листа на пошту з доступом на відео-матеріали через платформу YouTube.

Ви навчитесь

Програма курсу

6 блоків навчання 

Б1

Вступна частина (4:15)

Б2

Пропрацювання стоп, ніг та мʼязів тазу (25:53)

Б3

Пропрацювання тазових мʼязів та місць кріплень (31:45)

Б4

Робота зі спиною в положенні на боку (28:25)

Б5

Артикуляція і мобілізація суглобів (28:30)

Б6

Робота по глибинним і латеральним ланцюгам (38:10)

Для кого курс

Від професіоналів до новачків

Автор та викладач курсу

Олег Зуєв

Тілесний терапевт, спеціаліст з реабілітації, практикуючий масажист

За плечами 10 років досвіду в масажній практиці, 4 роки в викладацькій. Суддя Всеукраїнського чемпіонату з масажу MAF2022. Викладач зібрав в своїх курсах найкращі  техніки масажу за весь свій досвід  та викладається на 100%, щоб кожен учень відшліфував свою техніку. Спікер та тренер чисельних масажних конференцій та форумів.

Відгуки про навчання

SMART Therapy Модуль 2 Certificate Course

5/5

18.05.23

Дуже вдячна команді course plus за чудову організацію та якісне навчання.Сподобалось те, що більша частина курсу була практична, викладач приділяв достатньо часу на кожного учня та корегував техніку виконання. Вже протестувала нову методику Smart-терапії на своїх клієнтах і всі в захваті. Приємним бонусом стало те, що весь арсенал прийомів дозволяє глибоко пропрацьовувати мʼязи, прикладаючи мінімально зусиль.

Дарія Лебедєва
Львів
5/5

18.05.23

Велике дякую викладачу Олегу Зуєву за такий чудовий семінар, все дуже насичено, багато цікавого матеріалу, навчання пройшло на одному диханні, на такі навчання хочеться повертатись, викладач викладається на всі 100, вдячна дуже. До нових зустрічей!!! Окрема подяка організаторам, дякую що збираєте найкращих викладачів!!!
Юлія Дєнєва
Львів
5/5

18.05.23

Висока якість подання матеріалу , велика кількість практики і чудова комунікація з викладачем. Зауважень немає, все на вищому рівні.

Теодор Чікіта
Львів

Навчайся зараз, сплачуй потім.
Оплата частинами

У нас працює спосіб оплати “Оплата частинами”. Якщо ви бажаєте розділити платіж на 2, 3, чи 4 місяці – натисніть на кнопку “Перейти до оплати”, знайдіть та натичніть на кнопку “У розстрочку”, виберіть ваш банк та скористайтесь інструкцією оплати частинами від банку.

Monobank, Ощад Банк, Raiffeisen Bank, Privat Bank

Умови отримання сертифікату

Для отримання сертифікату з проходження онлайн курсу Athletic Master Massage потрібно зняти поетапно з уроками короткі фрагменти виконання техніки (загальне відео до 5 хв максимум). Викладачу важливо побачити вашу ергономіку та в цілому засвоєння принципу роботи. Далі викладач дає згоду на сертифікацію і ви отримуєте онлайн сертифікат (який можете роздрукувати при бажанні) на вказану вами елекронну пошту.

Пройшли курс та бажаєте отримати сертифікацію? Заповнюйте форму за посиланням нижче.

FAQ

Популярні питання

Чи можливо навчитись по відео?

Відео курс несе в собі змістовну теоретичну частину для повного розуміння принципів техніки та покрокову демонстрацію практичного використання техніки. Тому при належній практиці, ви досягнете успіху. 

Чи можна придабти відео-курс в розсрочку?

Ми пропонуємо опцію навчання в кредит з оплатою частинами. Щоб придбати курс в кредит, натисніть на "придбати курс", та оберіть "в розстрочку" під способами оплати. Далі йдіть по інструкції від вашого банку, яка зʼявиться після вибору банку.

Чи є якісь бонуси для тих, хто придбав відео-курс?

Якщо ви придбали відео-курс та хочете долучитись в групу з практичного навчання для відпрацювання техніки під наглядом викладача, ми пропонуємо 50% знижки на офлайн навчання. Офлайн курс має збігатись з відео-курсом, який ви придбали.

Для якого рівня підготовки цей курс?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано знати базову анатомію, але це не є обовʼязковою умовою.

Чи видається сертифікат?

Ви маєте можливість отримати сертифікат проходження онлайн курсу за умовами сертифікації, які були вказані вижче.

Де я можу придбати блейди як у викладача на відео?

Ви можете використувавати будь-які інструменти на ваш розсуд. Якщо ви бажаєте ознайомитись з блейдами, які представляє викладач, переходьте на сайт торгової марки AkiroBlade www.akiroblade.com

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів