Course Plus

Оффлайн навчання з масажу

Курс Базове кінезіотейпування

Ефективні та сучасні техніки кінезіотейпування тіла в реабілітації та естетичній області. Курс для масажистів, реабілітологів, фізіотерапевтів з будь-яким рівнем.

Офлайн навчання

ПРО КУРС БАЗОВЕ КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ

Курс “Базове тейпування” – це цілістна система вивчення тейпування тіла в естетичному та реабілітаційному напрямку. Відновлення опорно-рухового апарату в цілому, відновлення після травм та пошкоджень та естетичне тейпування в підтяжці шкіри.

Особливість курсу полягає обширній інформації та 90% практики. Після отримання на курсі навичок ви станете спеціалістом з кінезіотейпування та зможете вже приступати до роботи.

Тейпування від А до Я: Ви навчитесь не тільки клеїти тейпи, але й чітко розуміти як правильно їх підбирати, навчитесь з розумом виконувати кінезіотейпування в своїй практиці, не роблячи шкоди та популярних помилок в роботі. 

ВАЖЛИВИЙ
АСПЕКТ КУРСУ

Всі техніки тейпування ми відпрацьовуємо один на одному, тим самим практикуємо усе, що вивчаємо. Ви станете з тейпами на ти, та зможете використовувати цю техніку в будь-якій іншій техніці. Як правильно це робити навчає викладач магістр реабілітолог та фізіотерапевт Степан Сидорук.

програма Курсу

Кінезіотейпування є популярною і ефективною технікою

Кінезіотейпування використувоють масажисти, реабілітологи, фізіотерапевти

Кінезіотейпування прискорює відновлення та регенерацію

Кінезіотейпування поліпшує стабілізацію та фунуцію суглобів

Викладач Курсу

Степан Сидорук

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Магістр реабілітолог та фізіотерапевт за Вищою освітою. Спікер фестивалю масажу Massage Art Fest та масажних форумів і конференцій​. Спеціаліст зі спортивного масажу, хіджами, міофасціального масажу та ІММТ терапії.

Стань спеціалістом
Кінезіотейпування.

Вартість навчання
4500 грн
Реєстрація на Курс

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення предоплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – предоплата повертається.

ВАС також може зацікавити
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!