Course Plus

Курс

SMART Therapy

Комплексна реабілітація з техніками прессури, палсінгу, ролінгу, артикуляцією та мобілізацією суглобів

2 дні

5500 грн

2 дні

5500 грн

Автор та викладач техніки
Олег Зуев

Що таке SMART Therapy

Курс SMART Therapy – Це “розумна”, цілісна система взаємодії терапевт-кліент, яка базується на европейських протоколах. Техніка базується на пропрацюванні тіла по м’язево-фасціальним ланцюгам. Особливість курсу полягає в об’еднанні різних методик, а також, зовсім іншої, незвичної для більшості  масажистів ергономіці, яка забезпечує ефективне виконання прийомів при меншій втомі майстра.

В техніку входить: Ролінг, Пресура, елементи Рольфінга, Палсинг, артикуляція і мобілізація суглобів, стретчинг, глибокотканинный масаж (Deep Tissue), терапія тригерных точок і фасціальних скорочень.

Важливий аспект курсау – ми вчимося підбирати потрібну техніку під проблему клієнта. Дослідження доказали, що самою результативною в роботі з тілом, є робота по м’язово-фасціальным ланцюгам (Томаса Маєрса). Така робота доказала свою ефективність і результат.

Також на навчанні ми навчимо Вас пропрацьовувати окремі м’язи тіла, які сприяють відносленню всього організму. “Окремі м’язи” – ті м’язи, які не входять в ланцюги, и є так названим стримуючим елементом.

Курс SMART Therapy збагатить арсенал технік майстра, це моможе  бути як повноцінний масаж, так і елементы в симбіозі з Вашими  звичними техніками. Курс масажу розрахований для масажистів, реабілітологів, для людей що займаються відновленням здоров’я.

SMART Therapy - спосіб дії

3 модулі SMART Therapy

SMART Therapy навчальний курс ділиться на три рівня. Перший курс (Модуль 1) представляє собою основу, постановка рук, ергономіка, прессура, палсинг, артикуляція і мобілізація суглобів, стретчинг і терапія тригерных точок. Робота, з увагою на передній м’язево- фасціальний  ланцюг (МФЛ). Другий та третій модулі, є  спец курс поглибленого вивчення техніки.

Також ті, майстри, що пройшли навчання техніці Press Rolling раніше, можуть також перейти на наступний рівень навчання. Якщо для Вас тезніка нова, першим в навчанні буде Модуль 1.

Програма курсу SMART THERAPY модуль 1

1

день

з 10.00 до 18.00

2

день

з 10.00 до 18.00

Вартість повного навчання

5500 грн

Розберемо м'язово- фасціальні ланцюги і як ефективно з ними працювати​

Працюючи в групі, відпрацьовуємо всі техніки один на одному.

Під час перерви на навчанні пропонуємо перекуси і напої.

Під час навчання можна знімати відео для власного користування.

Після закінчення навчання Ви отримаєте сертифікат

Автор та викладач курсу

Олег
Зуєв

Вас також може зацікавити

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами