Course Plus

Офлайн навчання з масажу

Курс Deep Tissue Massage

Глибокотканинний релакс масаж з антицелюлітним та седативним ефектом

Офлайн навчання

ПРО КУРС
Deep Tissue Massage

Курс Deep Tissue Massage – це глибокотканинний масаж, також його називають “м’язево-фасціальний масаж”. Основна робота націлена на покращення роботи опорно-рухового апарату. Прибирає деформацію сполучних тканин, залипання знедвиженої фасції, що відбувається внаслідок травми або способу життя клиента.

Є чіткі правила виконання цієї методики, такі як, кут входження, як підготувати клієнта, ергономіка і стійка, неквапливі рухи, які дозволяють оцінювати стан тканин. Масаж безболісний та повільний.
Що відчуває кліент: розслаблений стан, впадання в поверхневий сон, відчуття, ніби тіло розтікається, як свічка. Після масажу спостерігається дуже цікавий стан умиротоворення та спокою, саме тому масаж рекомендується клієнтам з неврозом, також затяжні депресії будть показами для масажу.

В цілому, масаж є Мега- релаксантом, а крім цього допоміжним елементом в корекції фігури, антицелюлітному масажі, для підтяжки шкіри. На власному  досвіді, масажисти відзначають, що виконуючи масаж раз в тиждень, терапевт і самі клієнти бачать помітний результат, підтягнутість і зменшення об’ємів тіла.

Особливість
Deep Tissue Massage

Варіанты роботи взаємодії терапевт-клієнт різні: можна виконувати масаж сидячи, стоячи, присідаючи на кушетку. Для ефективного виконання масажу Deep Tissue Massage потрібно обов’язково  притримуватися правильного протоколу виконання, якому навчить викладач спеціаліст-практик Олег Зуєв. Робота відбувається  передпліччям, м’якими  кулаками, зачепи м’якими пальцями, м’яким ліктем

програма Курсу
Покази до масажу
Викладач Курсу

Олег Зуєв

Весь курс викладач приділяє увагу кожному майстру. Налаштовує ергономіку майстра, ставить руки, та консультує по завершенню навчання.

Постійний спікер фестивалю масажу Massage Art Fest​. Автор, викладач -практик методики SMART Therapy​. Суддя Всеукраїнського Чемпіонату з Масажу MAF 2022.

Стань спеціалістом
Deep Tissue Massage.

Вартість навчання
6000 грн
Реєстрація на Курс

Курс "Deep Tissue Massage"

Умови Реєстрації

  1. ВІДПРАВИТИ ФОРМУ

Заповніть заявку на навчальний курс.

2.  Предоплата

Ви отримаєте реквізити на внесення передплати 500 грн. Вона необхідна для реєстрування місця за Вами в групі. В випадку відміни – передплата повертається.

ВАС також може зацікавити
Дати на навчання
Deep Tissue MASSAGE
Реєстрація
Спа майстер +

На разі ми збираємо заявки бажаючих в різних містах, та набираємо групи. Вкажіть своє місто та ми з Вами зв’яжемось!