Course Plus

Курс

Deep Tissue Massage

Глибокотканний релакс масаж

2 дні

5500 грн

2 дні

5500 грн

Автор та викладач техніки
Олег Зуев

Що таке Deep Tissue Massage

Курс Deep Tissue Massage – це глибокотканинний масаж, також його називають “м’язево-фасціальний масаж”. Основна робота націлена на покращення роботи опорно-рухового апарату. Прибирає деформацію сполучних тканин, залипання знедвиженої фасції, що відбувається внаслідок травми або способу життя клиента.

Є чіткі правила виконання цієї методики, такі як, кут входження, як підготувати клієнта, ергономіка і стійка, неквапливі рухи, які дозволяють оцінювати стан тканин. Масаж безболісний та повільний.

Що відчуває кліент: розслаблений стан, впадання в поверхневий сон, відчуття, ніби тіло розтікається, як свічка. Після масажу спостерігається дуже цікавий стан умиротоворення та спокою, саме тому масаж рекомендується клієнтам з неврозом, також затяжні депресії будть показами для масажу.

В цілому, масаж є Мега- релаксантом, а крім цього допоміжним елементом в корекції фігури, антицелюлітному масажі, для підтяжки шкіри. На власному  досвіді, масажисти відзначають, що виконуючи масаж раз в тиждень, терапевт і самі клієнти бачать помітний результат, підтягнутість і зменшення об’ємів тіла.

Варіанты роботи взаємодії терапевт-клієнт різні: можна виконувати масаж сидячи, стоячи, присідаючи на кушетку. Для ефективного виконання масажу Deep Tissue Massage потрібно обов’язково  притримуватися правильного протоколу виконання, якому навчить викладач спеціаліст-практик Олег Зуєв. Робота відбувається  передпліччям, м’якими  кулаками, зачепи м’якими пальцями, м’яким ліктем

Покази до Deep Tissue Massage

Вартість повного навчання

5500 грн

Розберемо м'язово- фасціальні ланцюги і як ефективно з ними працювати​

Працюючи в групі, відпрацьовуємо всі техніки один на одному.

Під час перерви на навчанні пропонуємо перекуси і напої.

Під час навчання можна знімати відео для власного користування.

Після закінчення навчання Ви отримаєте сертифікат

Автор та викладач курсу

Олег
Зуєв

Вас також може зацікавити

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами

Після заповнення форми, менеджер зв’яжеться з вами