Course Plus

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів

Body Blade Massage: Відео-курс

Відео-курс з вивчення IASTM терапії для використання в корекції фігури. Релакс техніка корекції фігури за використанням професійних блейдів для масажу тіла. Безболісна та ефективна техніка, яка береже руки майстра, а клієнт при цьому має виражені та стійкі результати в моделюванні фігури. Цей курс надасть вам практичні навички та повне розуміння механізму роботи IASTM терапії та способів впливу на фасцію.

Автор та викладач курсу: Олександр Ніколайчук

Опис техніки

Body Blade Massage – це інноваційна техніка масажу, яка базується на принципах терапії IASTM (ІММТ), інструментальної мобілізації м’яких тканин. Ця техніка дозволяє ефективно корегувати фігуру та боротися з целюлітом без надмірних зусиль та втомлювання майстра.

Один з головних ефектів Body Blade Massage – це ремоделювання сполучної тканини, яке досягається завдяки використанню спеціальної інструментальної техніки. Під час масажу використовується м’яка, але ефективна робота, яка дозволяє максимально точно працювати з проблемними зонами тіла.Body Blade Massage є ідеальним вибором для тих, хто хоче досягти результату без надмірного напруження та втоми.Крім того, клієнти, які пройшли курс Body Blade Massage, відзначають яскраво виражений результат, а також незвичні та приємні відчуття під час масажу.

Техніка дозволяє не тільки боротися з целюлітом, але й покращувати стан шкіри та загальну тонусність м’язів.Отже, якщо Ви шукаєте ефективну техніку масажу, яка не зношує майстра та дає яскравий результат клієнту, то Body Blade Massage є відмінним вибором для Вас!

Body Blade Massage: Відео-курс

Загальна тривалість: 2,5 години

₴3000 

Загальна тривалість: 2,5 години

Ви отримаєте:

Платформа:

Після оплати курсу протягом 24 годин ви отримаєте листа на пошту з доступом на відео-матеріали через платформу YouTube.

Ви навчитесь

Програма курсу

7 блоків навчання 

Б1

Вступна частина (28:37)

Б2

Анатомічний блок (37:32)

Б3

Магістральний лімфодренаж (23:15)

Б4

Робота з руками та животом IASTM (36:15)

Б5

Відпрацювання ніг та спини (22:02)

Б6

Підтяжка сідниць та робота зі спиною (29:56)

Б7

Все про інструменти (17:46)

Для кого курс

Від професіоналів до новачків

Автор та викладач курсу

Олександр Ніколайчук

Спеціаліст з IASTM терапії, спеціаліст з корекції фігури та ліфтингу обличчя за IASTM терапією

Спеціаліст з IASTM терапії, автор чисельних ефективних курсів та технік масажу повʼязаних з корекцією фігури, ліфтингом обличчя, відновленням жіночого здоровʼя, спа етикетом, спортивною реабілітацією. Постійно розвивається та покращує навчальний процес та своє викладання. На кожному курсі дає змістовну анатомічну частину для повного розуміння кожної техніки та свідомого використання.

Відгуки про навчання

Body Blade Massage Certificate Course

5/5

Каждый раз понимаю, как много чего я еще не знаю  @course.plus – это супер школа для массажистов профессионалов желающих усовершенствовать свою технику. Это первоклассные знания, профессиональное мастерство, доступность и практичность. Огромная благодарность  моему тренеру Александру Николайчуку. Этот творческий проект очень скоро даст свой результат. Обожаю творить чудеса.

Євгенія Плисецька
Одеса
5/5

Ця техніка масажу закохала мене у себе ще з відео, яке раніше побачила у просторах інтернету. І хоча першу половину навчання у нас з блейдами не зросталося вони випадали з рук. У другій половині дня у мене почало виходити, звичайно ще буде дуже багато практики поки я почну з ними працювати, але все ж.. Мені здається я знайшла своє.

Ірина Ростовська
Вінниця
5/5

Вчера пришла под впечатлением, нужно было все переварить!!! Спасибо Александр за технику, которая сохранит наше здоровье и здоровье наших клиентов. Техника без синяков и недельных гематом, все комфортно и приятно, теперь на антицеллюлитном массаже можно не ломать мне кушетку, не извиваться и не щипать меня, А СПАТЬ, ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ, ДЕВОЧКИ СПААААТЬ  и это действительно работает.

Ірина
Дніпро

Навчайся зараз, сплачуй потім.
Оплата частинами

У нас працює спосіб оплати “Оплата частинами”. Якщо ви бажаєте розділити платіж на 2, 3, чи 4 місяці – натисніть на кнопку “Перейти до оплати”, знайдіть та натичніть на кнопку “У розстрочку”, виберіть ваш банк та скористайтесь інструкцією оплати частинами від банку.

Monobank, Ощад Банк, Raiffeisen Bank, Privat Bank

Умови отримання сертифікату

Для отримання сертифікату з проходження онлайн курсу Body Blade Massage потрібно зняти поетапно з уроками короткі фрагменти виконання техніки (загальне відео до 5 хв максимум). Викладачу важливо побачити вашу ергономіку та в цілому засвоєння принципу роботи. Далі викладач дає згоду на сертифікацію і ви отримуєте онлайн сертифікат (який можете роздрукувати при бажанні) на вказану вами елекронну пошту.

Пройшли курс та бажаєте отримати сертифікацію? Заповнюйте форму за посиланням нижче.

FAQ

Популярні питання

Чи можливо навчитись по відео?

Відео курс несе в собі змістовну теоретичну частину для повного розуміння принципів техніки та покрокову демонстрацію практичного використання техніки. Тому при належній практиці, ви досягнете успіху. 

Чи можна придабти відео-курс в розсрочку?

Ми пропонуємо опцію навчання в кредит з оплатою частинами. Щоб придбати курс в кредит, натисніть на "придбати курс", та оберіть "в розстрочку" під способами оплати. Далі йдіть по інструкції від вашого банку, яка зʼявиться після вибору банку.

Чи є якісь бонуси для тих, хто придбав відео-курс?

Якщо ви придбали відео-курс та хочете долучитись в групу з практичного навчання для відпрацювання техніки під наглядом викладача, ми пропонуємо 50% знижки на офлайн навчання. Офлайн курс має збігатись з відео-курсом, який ви придбали.

Для якого рівня підготовки цей курс?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано знати базову анатомію, але це не є обовʼязковою умовою.

Чи видається сертифікат?

Ви маєте можливість отримати сертифікат проходження онлайн курсу за умовами сертифікації, які були вказані вижче.

Де я можу придбати блейди як у викладача на відео?

Ви можете використувавати будь-які інструменти на ваш розсуд. Якщо ви бажаєте ознайомитись з блейдами, які представляє викладач, переходьте на сайт торгової марки AkiroBlade www.akiroblade.com

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів