Course Plus

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів

Athletic Master Massage: Відео-курс

Відео-курс зі спортивного масажу, на якому ви навчитесь працювати зі спортсменами та не боятись великих м’язів.

Автор та викладач курсу: Альона Любімова

Опис техніки

Методика Athletic Master Massage була розроблена на основі власного досвіду роботи зі спортсменами та розробки індивідуальної програми для кожного клієнта.

Програма навчить як в найкоротші сроки найбільш ефективно оновити і підвищити функціональний стан организму, нормалізувати лімфо- и кровотік, оптимізувати діяльність ЦНС, підготувати м ‘язи до наступних навантажень і збільшити силові показники та витривалість.

Однією з головних особливостей даного курсу є те, що в методиці використовуються не лише ручні масажні техніки спортивного масажу, але й інструментальні, такі як перкусійний пістолет та блейди. Це дозволяє професіоналам у галузі спортивного масажу більш ефективно працювати з порушеннями м’язової функції у своїх клієнтів. Застосовуючи ці різноманітні методи, фахівці з масажу можуть підібрати терапію, яка найбільш точно відповідає потребам та бажанням кожного окремого клієнта.

Athletic Master Massage: Відео-курс

Загальна тривалість: 2,5 години

₴3000 

Загальна тривалість: 2,5 години

Ви отримаєте:

Платформа:

Після оплати курсу протягом 24 годин ви отримаєте листа на пошту з доступом на відео-матеріали через платформу YouTube.

Ви навчитесь

Програма курсу

6 блоків навчання 

Б1

Вступна частина (3:34)

Б2

Техніка DRY. Сухе пропрацювання без масла (ноги) (15:38)

Б3

Техніка DRY. Сухе пропрацювання без масла (спина) (15:23)

Б4

Техніка OIL. Ефектна техніка по маслу (28:02)

Б5

Інструментальні техніки масажу (22:12)

Б6

Техніка Deep. Глибокотканинний масаж. Прицільна техніка дії (24:19)

Для кого курс

Від професіоналів до новачків

Автор та викладач курсу

Альона Любімова

Фізичний терапевт, майстер спорту міжнародного класу, масажист практик

Фізичний терапевт. Спеціаліст зі спортивного масажу. Знає все про роботу зі спорстменами, адже є в минулому майстром спорту міжнародного класу. Спікер чисельних масажних форумів і конференцій. Постійний спікер фестивалю з масажу Massage Art Fest.

Навчайся зараз, сплачуй потім.
Оплата частинами

У нас працює спосіб оплати “Оплата частинами”. Якщо ви бажаєте розділити платіж на 2, 3, чи 4 місяці – натисніть на кнопку “Перейти до оплати”, знайдіть та натичніть на кнопку “У розстрочку”, виберіть ваш банк та скористайтесь інструкцією оплати частинами від банку.

Monobank, Ощад Банк, Raiffeisen Bank, Privat Bank

Умови отримання сертифікату

Для отримання сертифікату з проходження онлайн курсу Athletic Master Massage потрібно зняти поетапно з уроками короткі фрагменти виконання техніки (загальне відео до 5 хв максимум). Викладачу важливо побачити вашу ергономіку та в цілому засвоєння принципу роботи. Далі викладач дає згоду на сертифікацію і ви отримуєте онлайн сертифікат (який можете роздрукувати при бажанні) на вказану вами елекронну пошту.

Пройшли курс та бажаєте отримати сертифікацію? Заповнюйте форму за посиланням нижче.

FAQ

Популярні питання

Чи можливо навчитись по відео?

Відео курс несе в собі змістовну теоретичну частину для повного розуміння принципів техніки та покрокову демонстрацію практичного використання техніки. Тому при належній практиці, ви досягнете успіху. 

Чи можна придабти відео-курс в розсрочку?

Ми пропонуємо опцію навчання в кредит з оплатою частинами. Щоб придбати курс в кредит, натисніть на "придбати курс", та оберіть "в розстрочку" під способами оплати. Далі йдіть по інструкції від вашого банку, яка зʼявиться після вибору банку.

Чи є якісь бонуси для тих, хто придбав відео-курс?

Якщо ви придбали відео-курс та хочете долучитись в групу з практичного навчання для відпрацювання техніки під наглядом викладача, ми пропонуємо 50% знижки на офлайн навчання. Офлайн курс має збігатись з відео-курсом, який ви придбали.

Для якого рівня підготовки цей курс?

Ми набираємо в групи як новачків, так і професіоналів. Для кращого розуміння техніки, бажано знати базову анатомію, але це не є обовʼязковою умовою.

Чи видається сертифікат?

Ви маєте можливість отримати сертифікат проходження онлайн курсу за умовами сертифікації, які були вказані вижче.

Де я можу придбати блейди як у викладача на відео?

Ви можете використувавати будь-які інструменти на ваш розсуд. Якщо ви бажаєте ознайомитись з блейдами, які представляє викладач, переходьте на сайт торгової марки AkiroBlade www.akiroblade.com

Професійний ріст | Курси підвищення кваліфікації для масажистів, фізіотерапевтів та реабілітологів